Misie szumisie – czy to działa?

Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci uspokajają się na dźwięk delikatnego szumu. Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się misie szumisie, a więc takie, które emitują szum, działający uspokajająco na dzieci. Co więcej, takie misie szumisie występują w różnej wielkości, w różnych rodzajach, a dodatkowo jeszcze oferują nam wiele różnych funkcji.

Dzięki temu będziemy mogli zdecydować, czy chcemy mieć wersję podstawową, czy może jednak wolimy się zdecydować na taką bardziej rozbudowaną – Sklep Bikeovo.

Co oferują nam misie szumisie?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że wszystkie misie szumisie mają w sobie wersję podstawową, a więc możliwość emitowania uspokajającego szumu, który można włączyć jednym przyciskiem. Wiele z nich oferuje nam kilka rodzajów szumu, a to oznacza, że będziemy mogli wybrać taki, który idealnie będzie odpowiadał na potrzeby naszego dziecka.

Taki szum stopniowo się wycisza, jednak misie szumisie pozostają w opcji czuwania, a więc załączają się, gdy dziecko zacznie płakać.

Misie szumisie mogą być bardziej rozbudowane

Jeśli jesteśmy ciekawi, co zyskamy jeśli wybierzemy misie szumisie z bardziej rozbudowaną wersją, to powinniśmy mieć świadomość, że niektóre z nich będą posiadały specjalną aplikację. Dzięki niej, rodzic bez ruszania misia będzie mógł zmienić rodzaj szumu, jak również go włączyć albo wyłączyć.

Dodatkowo te bardziej rozbudowane misie szumisie nie tylko będą nam dawały możliwość sprawdzenia poziomu baterii, ale również powiadomią nas przez aplikację, kiedy dziecko zacznie płakać. Zobaczmy jakie misie szumisie są nam oferowane i która ich wersja najbardziej nas interesuje. Jedno jest pewne, delikatny, jednostajny szum działa na dzieci uspokajająco.

www.profilaktycznie.net.pl

To oznacza, że jeśli zainwestujemy w takie misie szumisie, nie będziemy już mieli problemów z usypianiem dziecka. W końcu zdrowy sen dla takiego maleństwa jest niezwykle ważny, aby mogło się ono prawidłowo rozwijać. Jeśli możemy zapewnić mu odpowiednie warunki do snu inwestując w takiego misia, to z pewnością warto to zrobić.