Stan telefonów w przyszłości

Jeszcze jakieś dziesięć, no może piętnaście, lat temu nie zdawaliśmy sobie sprawy, że telefony komórkowe tak zdominują nasze życie. Okazuje się, ze już prawie nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez takiego telefonu. Większość ma nawet dwie sztuki, prywatny i służbowy.

Nawet dzieciaki maja teraz telefony, bo rodzice chcą być z nimi w kontakcie. Kiedyś był to olbrzymi luksus i olbrzymi wydatek. Utrzymanie telefonu komórkowego było bardzo kosztowne.

Dzisiaj nie jest już tak. Telefony komórkowe staniały i pewnie dlatego stały się tak powszechne. Na rynku jest coraz większa konkurencja.

Producenci telefonów komórkowych przeciągają się we wprowadzaniu coraz to nowych rozwiązań. Dlatego też telefony te robią się coraz bardziej nowoczesne. W przyszłości pewnie będą jeszcze bardziej.

Zastąpią szereg innych urządzeń, choćby komputery czy aparaty fotograficzne co już się tak naprawdę dzieje. Nawet ciężko nam sobie wyobrazić do czego jeszcze będą w przyszłości telefony komórkowe służyć. Zapewne firmy nas jeszcze zaskoczą.