Polska dronem stoi

http://kwarcowespieki.pl/nowe/jak-dbac-o-spieki-kwarcowe-i-jak-dlugo-one-sluza/ https://www.mico.pl/lp/kasy-fiskalne

Polski przemysł jest doceniany na całym świecie. Pyszne jedzenia, słodkości, znane marki odzieżowe, a także meble – to wszystko stawia nas w rankingu dość wysoko.

Ale nie tak wysoko, jak produkcja dronów. Bo te urządzenia wychodzą nam wyjątkowo dobrze i zapotrzebowanie na nie składają różne kraje, niemal z całego świata.

Firma z Ożarowa Mazowieckiego nie może narzekać na nudę – drony cieszą się wyjątkowa popularnością. Drony konstruowane przez tę firmę, działają bez zarzutu – co zawdzięczają cyfryzacji.

Doskonale trafiają w cele, przesyłają dane do bazy, z której też są sterowane i mogę przewozić nawet cztery kilogramy ładunku. To urządzenie wytrzymuje nawet trzy godziny lotu non-stop, a na przygotowanie się do wzbicia w powietrze potrzebuje zaledwie kilku minut.

Drony są idealnie zabezpieczone, nad czym pracuje sztab doskonale wyszkolonych specjalistów – inżynierów oraz informatyków. Drony produkowane w Ożarowie Mazowieckim latają w Afganistanie, gdzie pozwalają żołnierzom zapoznać się z terytorium wroga.