Drony mają słabe strony

http://www.luib.pl/ploter-frezujacy/ http://sona.net.pl/index.php/posadzki-zywiczne/

Dron to takie zmyślne urządzenie, że nie potrzebuje wiele do pracy – wyłącznie zasilanie, którym najczęściej jest silnik spalinowy. To cuda techniki wzbija się w powietrze z niemal dowolnego miejsca, tam gdzie go ustawisz. Podobnie z lądowaniem.

terminale płatnicze

Lotnisko, lądowisko – nic z tych rzeczy. Został tak zaprojektowany, żeby nie sprawiać żadnych problemów, a przynosić tylko zyski. Bo drony mają niemal same pozytywne strony.

Ale że to urządzenia wciąż świeże, wciąż nowe – nie są jeszcze do końca dopracowane. Tak samo często jak słyszymy o tym, że ktoś widział drona, tak samo często mówi się, że jakiś dron zaginął. Nawet u nas, w Polsce, pojawiają się akcje typu „Cała Polska szuka drona”.

Dlaczego się gubią, skoro są tak pieczołowicie zaprojektowane, a produkcja jednego trwa miesiąc lub więcej? Tego nikt nie wie, wciąż trwają prace ulepszające i udoskonalające ten nowoczesny sprzęt. Jeśli dron jest w fazie próbnej i się zgubi – trudno, zmarnowane są pieniądze i praca. Ale jeśli jest już używany przez wojsko i zagubi się gdzieś – wtedy straty są dużo większe, bo tarci się mnóstwo cennych informacji.