Amatorzy dwóch kółek

mieszkania.nucast.pl Druk numerów startowych - polecam

Jest bardzo wielu rowerzystów. Jazda na rowerze staje się coraz bardziej popularna. Kiedyś była sportem, aktywnością weekendową, dziś coraz więcej osób rowerem dojeżdża do pracy. Bowiem to nie tylko zdrowe i wygodne rozwiązanie, ale także rozwiązanie tańsze.

Rowery są bardzo różne. Możemy na ulicach zobaczyć stylowe rowery miejskie, ale także kolarzówki albo tak zwane rowery z ostrym kołem. Są także rowery górskie. Wszystko zależy od potrzeb, umiejętności i stylu życia. Jednak rowerzystów łączy wiele.

Przede wszystkim to, że uważają oni, że jazda na rowerze to przyjemność. Zazwyczaj nie mogą się już doczekać wiosny, kiedy to rowery można wystawić z piwnic i ruszyć nimi do pracy czy na uczelnię. Poza tym uważają oni, że samochody są niewygodne, mało ekologiczne i niepotrzebne. Po co nam samochód skoro mamy rower? Jadąc na rowerze z pewnością nie będziemy stać w korku, ani martwić się o to, że jesteśmy ściśnięci w tramwaju. Jeśli dotychczas nie jeździliśmy do pracy rowerem to może tego lata warto spróbować?